Açılış Organizasyon Firmaları

İlk günde Prestij çok önemlidir beklide ilk günde dünya markası olma yolunda ilk adımı açılış organizasyonu gerçekleştirerek atacaksınız. Tabi bu sizin için kolay bir yol olmayacak halka kendinizi duyurmak açısından iki gün önce hazırlıklara başlayabilirsiniz. Bu hazırlıkları Market açılışları, mağaza açılış organizasyonları için mekanınıza yakın caddede, mahallede broşür dağımı olabilir.  Zaten bunun örnekleri çok marketler açılışını yapmadan önce anons araçları ile gezerek açılışa özen indirimlerini bu araçlarla duyurur. Bu reklam aracını sadece market değil Türkiye de bir çok şehirde, mağaza açılışları ve önemli etkinliklerde kullanılıyor. Açılışın hazırlıkları devam ederken kendi logonuza uygun balon süsleme örneklerini incelemeyi unutmayın. Kurumsal firmalar balon süsleme yerine tak ve yol çiçekleri ile süslemeler yaptırmaya başladı.  Tabi bu iş yeri açılış organizasyonları sahiplerinin isteklerine göre farklılık gösteriyor.

Açılış yapılacak olan işyeri market yada mağaza ise ücretsiz olarak dağıtılan ikramlar tam size göre. Alışveriş yapmaya gelen aileler kendilerine ve çocuklarına baskılı balon, pocorn arabası, pamuk helva gibi ikramları hoşnut ile karşılayarak alır. Tabi sadece bunlarla sınırlandırmasak daha iyi olacaktır mesela yüz boyama ve sosis balon dağıtım palyaçoları da seçeneklerimiz arasında. En büyük etken aslında mekan sahibinin bütçesidir bunu da en iyi anlamanın yolu organizasyon firmaları ile görüşerek fiyatları incelemektir. Ama şirket açılışı yada kurumsal firma için, kokteyl organizasyonu için bir yerle anlaşmayı düşünüyorsanız bu hizmetler size göre değildir. Bu düşüncenizi gerçekleştirmek için Açılış Catering Firmaları var onlar size her şey dahil olarak farklı menüleri fiyatları ile sunarak işinizi kolaylaştırır. İstanbul da birçok catering organizasyon firması var fakat Anadolu ve Avrupa yakası için hizmet sunmayabilir.

Öncelikle görüşüp semt bilgisi vermeni ve açılış ikram menüleri ve hizmetleri hakkında bilgi almanız sonradan bir sorun yaşamanızı sağlayacaktır. En dikkat gerektiren şirket bayi açılışları kurumsal renklerine uygun süslemelerin talep edilmesi ve ona göre renklerin uyumu göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Ekip ve Ekipman Kiralama gibi seçenekleri gözden geçirerek açılış için planlamanızda faydalı olacaktır. Yeni açılacak olan mekanınızda şirket açılışı, market açılışları gibi bir çok planı çalışmak istediğiniz organizasyon firması ile planlamanız sizlere daha çok çeşitli hizmet almanızı sağlayacaktır.  Bunun için çalışacağınız firmaya kokteyl catering, açılış organizasyonu, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nasıl yapılmalı gibi sorular sorduğunuzda sizlere fikirleri sunar ve paketler oluşturur.  Aslında o kadar çok ayrıntı var ki açılış organizasyonu, kokteyl catering ve menüleri bunu sizin için İstanbul genelinde kolayca yapabilecek çok iyi firmalar mevcut. Açılış Organizasyonları için anlaşmadan yapmadan önce bizden de paket fiyatlar hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın