Açılış Kokteyl

AÇILIŞ KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN UZMAN BİR EKİPLE ÇALIŞMAK İSTİYORSANIZ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Açılış Kokteyl Organizasyonu için mükemmel menü ve düzgün diksiyonlu çalışanları ile Açılış Kokteyl sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.. ( Açılış Kokteyl Organizasyonu ) Açılış Kokteyl yapmayı planladığınız Kokteyl organizasyonlarınızda sizlere farklı menüleri ve fiyatlarıyla hizmet vermektedir…  Açılış Kokteyl Organizasyon Şirketleri arasında firmamız profesyonel çalışma sistemiyle tüm Kokteyl Organizasyonlarınızda düzgün diksiyonlu ve ortama uygun giyinen çalışma kadrosuna sahiptir. İşyeri Açılış kokteyl organizasyonu için aradığınız tecrübeli bir Catering firmasıysa mutlaka referanslarımızı incelemenizi öneriyoruz. İşyeri, Mağaza, Tanıtım, Toplantı gibi etkinlikler için Kokteyl Organizasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu için konuşma kürsüsü kiralama, ısıtıcı soba temini, açılış hostesi,  garson kiralama, kokteyl masası kiralama ve süsleme hizmetlerimiz mevcuttur. Açılış Kokteyl Organizasyon Menüleri ve Fiyatları için müşteri temsilcimizi arayabilir ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. ( Açılış Kokteyl Organizasyon Firmaları ) Kokteyl Ekipmanları Kiralama hizmetimizde servis masası kiralama, porselen tabak, çatal ve bıçak kiralama, şarap, votka, su ve meyve suyu bardağı kiralama, kokteyl masası süsleri gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Açılış Kokteyl Firması olarak müşterilerimize kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile profesyonel hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası için Açılış Kokteyl Organizasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Sergi Açılış Kokteyli
  • Açılış Kokteyl Organizasyonları
  • Mağaza Tanıtım Kokteylleri
  • İşyeri Açılış Kokteylleri
  • Mobilya Mağaza Açılış Kokteyli
  • Toplantı Kokteyli
  • Davet Organizasyon Kokteylleri
  • Açılış Kokteyl Malzemeleri Kiralama

 Caterimg Firmaları arasında vermiş olduğumuz ikram menüleri açılış, sergi, kutlama gibi bir çok organizasyon için uygundur. Sizlere sunmuş olduğumuz Catering Fiyatları ve Hizmetleri için bizi aramanızı tavsiye ederiz. Bütçenizi zorlamayacak Catering Organizasyon hizmeti tüm firmalar için geçerlidir. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.  Catering İkramları ( kanepe çeşitleri, ekler, mini pizza, sakallı poğaça, limon sosuna batırılmış havuç ve salatalık dilimleri, cips, çerez gibi sunumlar gerçekleştiriyoruz. İstanbul da sizde bir Catering Şirketi ile anlaşıp Açılış Organizasyonu  yaptırmayı düşünüyorsanız nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nedir, nerden hizmet almalı gibi bir çok düşünceyi uzman ekibimizle sizlere bilgiler sunuyoruz. Davetli sayınız belli sadece bir Organizasyon Firmaları arasından biri ile anlaşmaya kaldıysa hemen bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir