İstanbul Catering Firmaları

Kurumsal bir iş toplantısı yada konferans gibi bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız sizleri en iyi şekilde temsil edebilecek ve sorunsuz bir organizasyon geçirmek için uzman bir catering hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmalısınız. Biliyoruz ki şirket toplantıları titizlikle yürütülmesi gereken ve başarıları getiren önem etkinliklerdir. Çalışmayı düşündüğünüz, kokteyl organizasyon firmaları ile anlaşmadan önce iyi bir bilgi almanızı öneririz. Davet organizasyonu iyi bir takım çalışma işi olup asla hata kabul etmez. İlk olarak bazı nedenleri sizlere kısaca anlatabiliriz İstanbul büyük bir şehir ve zamanında verilen hizmet ikramların kalitesi kadar önem taşır. Gıda güvenliği açısından da her zaman taze ve günlük ürünler kullanılmalıdır. Bir gala gecesi, kokteyli, mezuniyet töreni, film galası, sanat galerisi açılışı, seminer ve konferanslar için tüm, organizasyon firmaları istediğiniz hizmetleri sağlayamayabilir.

Bazı organizasyon firmaları sağlamama nedeni ikram hizmeti sunmamaktadır.  Bizim yaptığımız çalışmalarda devamlı olarak müşterilerimize çözümler sunmayı hedefliyor. Bunu nasıl anlatabiliriz şu şekilde sıralayalım öncelikle gelecek konukların sayısına göre ayaklı masalar yada oturma gruplarını kendi çalışan personellerimizle gerçekleştiririz.  Aracı bir firma olmadan kendi servis araçlarımızla ekipmanların taşımasından kurulmasına kadar birçok sorunu kendimiz çözerek ortadan kaldırırız. Tabi sadece ekipmanla bitmez mesela bir açılış organizasyonu için ne gerekir balon süsleme,  ses sistemi, müzik grupları, animasyon ekibi, karşılama hostesi, pamuk şeker veya mısır arabası kiralama  yine biz ekibimizle bu istenilen hizmetleri yerine getiririz.  Tüm istenilen davet organizasyonu kişiye yada kurumlara özel fiyatlar ile paketler hazırlar ve uygulamasını yaparız.  Sadece açılış kokteyl, catering organizasyonu olarak düşünmemek gerekir.  

Bayii toplantıları, catering kokteyl, lansman organizasyonları, şirket partileri gibi aklınıza gelen hizmetleri sıra ile söyleyebiliriz.  İstanbul catering firmaları arasında tercih yapmanıza yardımcı olacak en önemli hususlardan biri daha önce hizmet verdiği yerlerden referans istemizdir. Başarılı firmalar hiç çekinmeden size bunu zaten teklif ederler yada yaptığı çalışmaları sizlere yazılı olarak sunarlar. Kendi ofisinizde bir toplantı organizasyonu düzenlemek ise istediğiniz bu sürekli olarak yaptığımız hizmetlerden bazılarıdır. Mesela kısa bir süre içerisinde bize saat verdiğiniz zaman öncesinde bistro masaların kurulumunu yapar ve servis ekipmanları hazırlarız.

Aynı şekilde masaların ve ikram servisinin toplanması da o kadar kolaydır. Sizin ekstra olarak bir hazırlık yapmanıza gerek yok bir çok belediye, şirket, kurumsal bayii, kongre gibi organizasyonlar için çalıştığımız yerler mevcuttur. Sadece eğer konuklarınıza ara sıcak olarak ikram hizmeti verdiğimiz ürünler için küçükte olsa bir mutfak ayarlamanızdır. Diğer tüm organizasyon için tabak, bardak, servis masaları, tepsi, çay otomatı gibi tüm gerekli ihtiyaçları biz getiriyoruz.  Kurumsal şirket organizasyonları için tercih edilen hizmetlerin başında ise, coffee break gelmektedir. Tüm iş toplantıları, kongre, fuar gibi organizasyonlarda hafif atıştırmalıkları tercih edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın