Kokteyl Catering Hizmetleri

Birçok farklı organizasyonda gerekli duyulan catering firmaları artık istediğiniz zaman size ikram hizmeti veriyor. Özel gün olarak firmanızda vereceğiniz kutlama, eğlence, parti organizasyonları için artık çözüm ortağınız var. Günden güne gelişen şirketler müşterilerini ve dostlarını farklı bir mekana davet etmektense kendi işyerlerinde konuklarını ağırlamayı tercih ediyor. Sizinde şirketinizde geniş bir salonunuz varsa artık mekan bakmanıza gerek yok. Etkinliğiniz için sizlere birçok öneri sunabiliriz bize toplantı organizasyonu, açılış kokteyl, kongre, lansman gibi istediğiniz organizasyon çeşitlerini belirtmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul da sizlere sorunsuz bir davet organizasyonu sunulmasını isterseniz biz organizasyon şirketleri arasında kendimize güveniyoruz. Birçok şirket toplantıları, bayi organizasyonları, dernek toplantısı gibi hizmetlerde davetlilere özel catering hizmetleri sunduk. İş bitiminde amacımız tüm davetlilerin memnun olmasıydı ve hep başarmanın gururunu yaşıyoruz. Belki catering şirketleri arasında çok ucuz fiyatlar vermiyoruz ama kaliteli catering kokteyl menüleri sunuyoruz. Amacımız çok ucuz kokteyl organizasyonları mal etmek değil müşterimizin verdiği davet için en iyi organizasyonu ona sunmaktır.  

Dünya çapında tanınmış kurumsal firmaların toplantı, konferans, lansman, seminer, tanıtım gibi organizasyonlarda catering hizmeti ve organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Sizlere bize referans olabilecek birçok markanın isimlerini verebilir yaptığımız çalışmalar için bilgi almanızı sağlayabiliriz. Sizin seçtiğiniz mekan da kokteyl davet organizasyonu nasıl olmalı diye bir çok bilgiyi sizlerle paylaşabiliriz. Yeter ki bizimle iletişim kurun ve çalışmalarımız için bizimle görüşün.  Hizmetlerin hepsi özel ve hepsi özen gösterilmesi gereken hizmetler bu etkinlikleriniz için bizimde sizler için hazırladığımız kokteyl ve catering paketlerimiz var. Talep ettiğiniz organizasyonlar için toplam maliyet kokteyl fiyatları için bize mail göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlerle müşteri temsilcimiz özenle görüşme sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir