İstanbul Kokteyl Organizasyon

İstanbul’da Kokteyl Organizasyonu Firmaları arıyorsanız sizler vermiş olduğumuz hizmetlerin birikimi ile menüler, hazırlıklar gibi birçok tüyo verelim.  Sizde sade ve güzel bir kokteyl organizasyonu için fikir sahibi olun.  İlk olarak kokteyl firmaları, catering organizasyon, menü ikramları sunarken fiyatları hepsinin farklıdır. Bu yüzden ilk olarak bu catering fiyatları, ikram organizasyonu neden değişik bunun açıklaması ile başlıyoruz.  İstanbul da görmekteyiz ki kokteyl menüleri 10TL ile 35TL arasında sunulan ikram çeşitliliklerine göre farklılık gösteriyor. Aynı menülerde de fiyat farklı olabiliyor bunun en büyük nedeni ise kullanılan ikramlardaki kalitedir. Ürünlerin kalitesi arttıkça verilen fiyatlarda yükselecektir. Mesela kurabiye, ekler, kanepe, meyveli, tartolet gibi ikram menüsünü bir catering firması 10tl sunarken diğer yandan başka bir firma 20TL sunabilir. Bur da bizim sürekli olarak gördüğümüz fabrikasyon dediğimiz ürünleri kullanıp ucuz fiyat veren şirketler vardır. Öte yandan diğer bir firma özel olarak yapılan el yapımı kaliteli ürünleri kullanan şirket bunu size 20TL sunar. Unutmayalım ürünün çeşitliği kadar kalitesi de çok önemli. Bu yüzden catering menü ikramları, coffee break, kokteyl organizasyon firmaları ile anlaşmadan ürünlerin kalitesine bakmanız gerekmektedir.

Kokteyl Organizasyon çeşitleri çok toplantı ikramları, mağaza açılışları, seminer catering, kongre gibi bir dal var. Açılış organizasyonları için bir göz atalım bakalım neler yapabilir, sizlere nasıl örnekler verebiliriz. En başta İstanbul kokteyl organizasyonları çoğu zaman coffee break olarak bildiğimiz sıcak ve soğuk içeceklerin bol olduğu etkinlik çeşitledir. Ve açılış ikramların yanında bazı gerekli olan hizmetler vardır ama çoğu tanınmış marka balon dekorasyonu, yerine farklı süslemelerden ister. Kapı girişleri için tak çiçek olan adlandırdığımız beyaz yapay çiçekler olabilir. Bu mağaza açılış süsleme, işyeri açılış kokteyli, şirket toplantı kokteyli gibi birçok yerde kullanılır. Hem bu sade çiçek süslemeler sayesinde hem dikkat çekebilir ve markanızın ağırlığı aşamasında oldukça prestij sağlar. Açılış organizasyon şirketleri sizlere bu tarz süslemeleri İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası için sağlayabilir. catering kokteyl menü fiyatları, kokteyl menü örnekleri, kokteyl menüsü hazırlama gibi bilgileri de anlaşmayı düşündüğünüz, kokteyl firması ile görüştüğünüzde mutlaka detaylı bir bilgi almanız çok önemlidir.

Kokteyl masasında neler olur, kokteyl masası nasıl hazırlanır gibi bir çok daha ayrıntı var paylaşmadığımız. Şu şekilde özetleyelim kokteyl masası ikramları özellikle karışık cips, lüx çerez, çikolatalı ekler, kanepe ikramı, limon suyuna batırılmış havuç ve salatalık dilimleri birçok çeşit güzel gözükebilir. İstanbul kokteyl organizasyonları düzenleyen firmalar genellikle masalarda bu tarz ikramlar sunar. Donanımlı profesyonel catering şirketleri ise bu aradığınız hizmetler için mukkemel iş ortağınız olacaktır. Yazdıklarımızdan eminiz ki anlıyorsunuz ne kadar zor bir iş olduğunu açılış kokteyl, kokteyl toplantı, konferans organizasyonu, seminer catering, ödül törenleri, lansman daveti gibi her etkinliğin bir ustası var. Bu yüzden sizin için en iyi kokteyl organizasyon firmaları tüm hizmetler açısından sunum, hazırlık, ikram gibi her şeyi yapıyor. Tabi seçeneklerimiz arasında kendiniz yemek siparişi verip kendiniz dağıtmayı da düşünebilirsiniz. Ama bir organizasyon için sizce bu ne kadar doğru olabilir. Bizim gördüğümüz kadarıyla kokteyl ürünleri siparişi verip tüm catering kokteyl hizmetinin ağırlığını almak hiç doğru bir tercih değildir. Kokteyl ikramlarının yanında daha çok şey lazım mesela kokteyl masası kiralama, garson temini, servis ekipmanları gördüğünüz gibi liste uzadıkça gidiyor. Bu yüzden sizin tek yapmanız gerek bir şey var bu kokteyl davet organizasyonu, coffee break organizasyonları için, catering firmaları fiyatları hakkında detaylı bilgiler elde etmek. Bu sayede bize inanınki etkinlikte bir çok çıkabilecek sorunların önüne geçmiş olacaksınız. Dilerseniz gala organizasyonu, okul sergi açılışları, fabrika açılışı, tiyatro galası, catering, kokteyl gibi tüm organizasyonlar için satış temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir