Kongre İkramları & Organizasyonları

Genel bir bakış açısıyla gelecek konukların özenle karşılanması için titizlikle yürüttüğümüz, Kongre  Organizasyonları sizinde yararlanmanızı öneririz. Uzman ekibimiz gerçekleştirdiği Seminer, Kongre, Fuar, Toplantı Organizasyonlarında, İkram Hizmetleri vermektedir.  Toplantı İkramları için ayırt etmeden kullandığımız sıcak ve soğuk içecekleri misafirlerinize servis personellerimiz sağlıyor. Kaliteli catering ekipmanları ile gelen konuklara catering servisi gerçekleştirir ve tüm organizasyon boyunca sorunsuz bir hizmet için çalışmalar yapar. 

Davetli sayınıza göre kokteyl masaları kurulumundan süslenmesine kadar ekibimiz tarafından hazırlıkları sağlanır. Ayrıca ses sistemi, barka vizyon, gibi gerekli olan tüm ekipmanları da şirketimizden temin edebilirsiniz. Kongre Toplantı için ekibimiz misafirlerinizin ilk olarak kapıda karşılanmasından organizasyon bitene kadar önemle ilgilenir ve sorunsuz bir organizasyon için tüm profesyonelliğini kullanır. İstanbul da tüm Konferans & Seminer için genellikle tercih edilen,  Coffee Break Organizasyonu farklı ikram menüleri ile sunuluyor. Sizinde tercihiniz İkram Organizasyonu olarak coffee break ise o zaman iddialı olduğumuz hizmetten kolayca faydalanabilirsiniz.  Ayrıca ara sıcaklı farklı catering menüleri ( misket köfte, naggy tavuk, sigara böreği gibi alternatifli ikramlarda sunabiliriz. Sizinde konferans ikramları, nasıl olur, nerden bulabilirim gibi birçok soruyu düşünmenize gerek kalmadan hizmet alabilirsiniz. 

Amacımız tüm Toplantı Organizasyonu için sizlere elimizden geldiğince kolaylık sağlamaktır. Kongre İkramları, olmak üzere yanı protokol masası, konuşma kürsüsü, konferans cihazı gibi çok çeşitli organizasyon ekipman kiralama hizmetimizden de faydalana bilirsiniz. Seminer ikramları ve sunum organizasyonları için aradığınız hizmetleri müşteri temsilcimize bildirmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz mekanda sizlere gerçekleştirdiğimiz bir çok organizasyon örnekleri ile sunum yapılır ve fikirleriniz alınır. Belitlediğiniz zaman ise Konferans için Kokteyl Organizasyon hazırlıkları başlar.

Bir cevap yazın