Kokteyl Organizasyon

 

Kokteyl Organizasyon Firmaları çok çeşitli kutlama ve eğlencelerinizde biliyoruz ki yardımcınız. Güzel bir kokteyl için, nelere dikkat edilmeli, nasıl yapılır bu sorularınıza pratik çözümler bularak kolay karar vermenizi sağlayacağız. En çok tercih edilen açılış organizasyonları, açılış catering, için bir göz atalım şık bir etkinlik için neler yapabiliriz. Türkiye genelinde artık yeni açılan bir işyeri, şirket, mağaza, ofis, bayi gibi her yer için açılış kokteyli düşünülüyor.  Sebebi çok basit aslında yeni açılan bir yer için sade ve güzel başka bir organizasyon düşünülemez.  Tabi yeni açılışı yapılan yerlerin hafif bir açılış havası verilmesi için bazı eksikler olabilir. Ufak tefek süslemeler hemen aklınıza balon süsleme, bayrak süsleme gelmesin daha farklı süslemeler artık moda oldu.  Bu süslemeler biraz daha farklı yapay çiçek süslemeden bahsediyoruz. Bu süslemeler özellikle şirket ofisleri, mağaza açılışları gibi mekanların dış kapı girişlerine kuruluyor. Artık balon değil de bu tarz çiçek süslemeler rağbet görüyor, kokteyl organizasyonları için. Diğer yandan catering firmaları sizlere kokteyl ikramları, farklı menüler ve gerekli olan ekipmanları da sizlerin ayağına kadar hizmet ediyor. Mobil olarak çalışmalar yapan Kokteyl Organizasyon Firmaları tüm açılışı yapılacak olan mekanın eksiklerini birer birer gideriyor. Bu anlattığımız hizmetleri satış ofisi, market açılışları, avm açılışı gibi birçok organizasyon için catering hizmetleri sunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

Toplantı Organizasyonları için biliyoruz iyi bir catering firmasına ihtiyacınız var sizler iş ve bilgi paylaşımı yaparken yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızın da giderilmesi gerek.  Bu hizmetleri alırken de yanında bir çok ekipmana ihtiyaç duyabilirsiniz. Öncelikle toplantı mekanını incelediniz mi?  Eksik listesi çıkartıldı mı?  gibi bir çok yapmanız gereken şeyler olabilir. Tabi siz gerçekten profesyonel bir catering hizmetleri, kokteyl firması ile çalışmıyorsanız.  Bunu söylememiz çok normal çünkü bir çok ayrıntıyı sizler için planlayan bir gerekli işlemleri yapan bir şirket sizlerin bu sorunlarına kolayca çare bulur.  Bu toplantı ikramları, seminer, ödül töreni, kongre, gemi indirme töreni, protokol, konferans, şirket bayi toplantıları, sempozyum, lansman organizasyonları olsun hiç fark etmez onlar için. Bu saydığımız hizmetleri şimdi okuyunca kolay olduğunu düşünebilirsiniz ama her organizasyon kendine göre bir çok zorluğu vardır. catering kokteyl menü fiyatları sadece ikramlara göre değil kullanılacak olan ekip ve ekipmanlara göre de yükselmektedir.  İlk önce iyi bir toplantı organizasyonu için kokteyl menüsü hazırlama, gelecek konuklar için servis personeli ile başlanması gerekir plan aşaması.

Soğuk kokteyl yiyecekleri tercih ederseniz toplantı sırasında daha ferah bir ortamda görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Ara sıcak kokteyl menüleri koku yapabilir bu gibi durumlar yaşamak istemiyorsanız menü seçeneğini soğuk olarak yapmalısınız.  Bu sorunlarınızı düşünmenize gerek yok İstanbul Anadolu Yakası Catering Firmaları sizlere bunu sağlayabilir. Diğer yandan toplantı için konferans cihazı, protokol masası, ses ve ışık sistemleri gibi her türlü ihtiyaçlarınızı donanımlı firmalar sizlere sağlıyor. Unutmayın ki her işin bir zorluğu var siz kokteyl organizasyon firmaları yerine yemek firmasına sipariş verip ürünleri alıp kendinizde dağıtabilirsiniz. Ama bu sizlere sağlanan profesyonel catering hizmetleri gibi olmaz bir, ikram organizasyonu için bir çok aşama vardır.  Kısaca söylemek gerekirse ilk olarak kullanılacak olan malzemelerin hazırlanması, düzenlenmesi, ikramları gibi fakat en zorlu olan ise masa, sandalye, kürsü gibi ekipmanların taşınmasıdır. Bu zorlukları göze alıyorsunuz tabi’i ki karar sizin ama sorunsuz bir, kokteyl organizasyonu için profesyonel şirket ile çalışmalısınız. İstanbul Avrupa Yakası Catering Firmaları sizlere gerçek bir etkinlik yapabilir tüm personel, ikramları, ekipman gibi her şeyi karşılayabilir. Dilerseniz satış temsilcimizden kokteyl organizasyon firmaları arasında vermiş olduğumuz çeşitli hizmetleri öğrenebilirsiniz.