Tanıtım Kokteyli

TANITIM KOKTEYLİ İÇİN ORGANİZASYON FİRMASI ARIYORSANIZ TANITIM ORGANİZASYONU SİZLERE UZMAN EKİBİYLE HİZMET VERMEYE HAZIRDIR.

Tanıtım Kokteylleri genellikle müşterilerimizin isteklerine göre 2 ile 5 saat arasında sürmektedir. Sizde Tanıtım Kokteyli için Organizasyon Firması arıyorsanız alkollü ve alkolsüz olarak tüm Kokteyl Menü seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Toplantı Kokteyli – Fotoğraf Tanıtım Sergisi gibi hizmetler için garson kiralama, servis elemanı, karşılama hostesi, kokteyl masa kiralama ve süslenmesi ayrıca müzik ekibi kiralama gibi tüm hizmetleri Tanıtım Organizasyonu olarak bizde bulabilirsiniz. Fuar Tanıtım Kokteylleri Tanıtım Kokteyl Ajansı gibi önemli organizasyonlar için kurumsal bir ajans arıyorsanız mutlaka müşteri temsilcimizden yapmış olduğumuz hizmetler hakkında bilgi almalısınız. İstanbul Tanıtım Kokteyl Firmaları içinde Tanıtım Organizasyon müşterilerine her zaman en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile çözümler sunmaktadır. Açılış için Tanıtım Kokteyli düşünüyor ve nasıl yapacağınız hakkında bilgi almak istiyorsanız tüm hizmetler için bizi arayabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde Tanıtım Kokteyl hizmetimiz mevcuttur. Firma Tanıtımı ve Kokteyl Organizasyonlarınızda canlı müzik, dj kiralama, sanatçı, kokteyl masa süsleme ve kiralama hizmeti, yol süslemesi, balon süsleme gibi hizmetleri de tanıtım organizasyon sizler için temin etmektedir. Toplantı için mekan belirlediyseniz Tanıtım Kokteyl Firmasısizin orda ihtiyacınız olabilecek masa, sandalye, süsleme hizmeti, ses sistemi, sanatçı ekibi gibi tüm hizmetleri bizden temin edebilirsiniz. Tanıtım Organizasyonu deneyimli garson ekibi, prezantabl karşılama hostesleri ile sizlere çözümler sunmaktadır. Film galaları, sergi tanıtımı, fuar kokteylleri, açılış organizasyonu, tanıtım hizmetleri gibi tüm organizasyon çeşitlerinde bizi arayabilirsiniz.
Tanıtım Organizasyonu konusunda profesyonel firmamız kişi sayısı ve bütçenize göre farklı organizasyon paketleri sunmaktadır. Tanıtım Kokteyli konusunda siz sadece organizasyon mekanı ve nasıl bir organizasyon istediğinizi belirtmek kalıyor. Gerisini Tanıtım Organizasyon sizler için tüm hizmetlerin planlamasını yapıyor.

Seminer – Toplantı – Fuar – Açılış gibi organizasyonlar içinTanıtım Kokteyl Organizasyon sizlerin istekleri doğrultusunda kişi sayısı ve istenilen menü seçenekleriyle Kokteyl Organizasyon hizmeti vermekteyiz. Tanıtım Kokteyl Menü seçeneklerinden bazı örnekler ( Meşrubatlar cola, fanta, soda, meyve suyu, gazoz, limonata ) Sıcak İçecekler ( çay, kahve, bitki çayları, Türk kahvesi, cappuccino ) İkramlar ( tatlı ve tuzlu kuru pasta çeşitleri, kanepe, ekler, misket köfte, sigara böreği, browni kek gibi kokteyl seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa süreli Firma Tanıtım Kokteyl organizasyon hizmeti almayı planlıyorsanız o zaman Tanıtım Kokteyl Organizasyon müşteri temsilcimizi arayarak gerekli konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Sergi Açılış Kokteyli – Toplantı Kokteyl Organizasyonu – Tiyatro Gala Tanıtım Kokteyl Hizmetleri – Kokteyl Organizasyonları dair her şeyi Tanıtım Organizasyon Hizmetlerinde bulabilirsiniz. İstanbul Tanıtım Kokteyl Firması olarak Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere tüm İstanbullun semtlerine hizmetimiz mevcuttur.

En İyi Seminer Organizasyonları gerçekleştirirken Catering & Kokteyl Firmaları arasında birini tercih etmek isterseniz müşteri temsilcimizle görüşmenizi öneririz. Bu hizmetler arasında sizlere Coffee Break İkramları gibi bir çok hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Artık Tanıtım toplantılarında bir yandan barko vizyon gösterisi ile ürün ve hizmetlerinizi sunarken gelen çalışma arkadaşlarınıza da yiyecek ve içecek ikramları sunuyoruz. Bir çok hizmeti sunan şirketimiz sizlere Catering Şirketleri arasında ekipman kiralama gibi hizmetleri de vermektedir. Tanıtım Organizasyon olarak bu güne kadar her tanıtım gününde şartsız koşulsuz müşteri memnuniyeti sunuyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere Catering & Organizasyon hizmetleri vermekteyiz. Kendi Nakliye aracımız ve kendi ekipmanlarımızla sizlere sorun yaşatmıyor devamlı olarak çözümler sunuyoruz. Sektör de devamlı kendimizi geliştiriyor ve tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz. Siz Organizasyon Şirketleri arasından seçtiğiniz bir firmadan neler bekliyorsanız biz sizin için tüm hizmeti severek yapıyoruz. Bu prensiplerimizle En İyi Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Birçok Kurumsal firmaya Fuar, Seminer, Kongre, Açılış, Tanıtım gibi çeşitli organizasyonlara Catering Hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetleri şirketlere sunarken en iyi Catering Fiyatları ile veriyoruz. Sizinde bir organizasyonunuz varsa zaman kaybetmeyin arayın tüm planlamayı birlikte yapalım ve hazırlıklara başlayalım. Öncelikle organizasyonun başlangıcından sonrasında hazırlıklarından yanı tüm planlamasından ekibimizle birlikte yapalım.