Toplantı Organizasyonu

Toplantı Organizasyonu Türkiye genelinde bir şirket, dernek, bayi ve tanınmış markalar sürekli olarak toplantılar düzenler ve bilgi paylaşımı için toplanırlar. Bu tarz toplantıları bazı kurumsal firmalar kokteyl catering, ikram menüleri ile yapar. Tabi sadece kokteyl olarak değil çoğu zaman kahve molasının sık verildiği zamanlar bunu coffee break ikramları olacakta gerçekleştirir. Peki bu toplantı organizasyonları için neler gerekir, toplantı catering, coffee break, catering hizmeti, toplantı masası ikramları, nerelere dikkat edilmeli gibi tüm bilgileri sizlerle hemen paylaşalım. Önceliğimiz toplantı organizasyonu görüşmelerinin başarılı geçmesi için eksik olarak tüm ekipmanların yazılı olarak liste oluşturarak başlamak gerekir. Nedir bu eksikler diye soracak olursanız bu toplantının nerede olacağı ile alakalıdır. Mesela bir otel de olacaksa mekanın kontrolü yapılmalı mesela ses sistemi, toplantı masası, protokol koltuğu, konferans cihazı, servis personelleri gibi bir çok eksik varsa onları temin etmek gerekir. Bazı iş büyük iş Toplantı Organizasyonu Nasıl Yapılır merkezlerinde özel olarak verilen toplantı salonları mevcut.
Fakat boş olarak alınan bu tarz toplandı mekanları için, catering organizasyon firmaları ile çalışmak ve onlardan yardım almak gerekir. Zaten bu bir sorun değil aslında İstanbul genelinde o kadar çok catering firmaları var ki sadece bir aramanız ile bilgi almanız çok kolay. Tabi sizin tercihiniz önemli ama bir çok dünya ca ünlü markalar coffee break ikramları, kokteyl organizasyonu planını tüm etkinliklerine katıyor. Bu dernek toplantıları, belediye toplantısı, sempozyum, konferans, seminer organizasyonu olsun hiç fark etmiyor. Türkiye genelindeki tüm toplantılarda en çok tüketilen içecekler çay ve kahve olduğunu da unutmamak gerekir. Evet bu yüzden toplantılarda bizim önerimizde coffee break ikramları olması gerekiyor. Diğer kokteyl organizasyonları içinde pahallı olabilir diye düşünebilirsiniz. Catering şirketleri toplantı için Toplantı Catering Organizasyon sıcak içecekler fazla fiyat farkı uygulanmamaktadır.

Bu yüzden toplantı organizasyon firmaları ile anlaşırken ikramlar için coffee, break, ikramları almanızı öneririz. Şimdi ise birazda toplantı hazırlıkları, kurulumu, motivasyon, sempozyum, catering hizmetleri, planlama, kongre, uygulamaları, fikirleri ve organizasyon için sizlerle bilgiler paylaşalım. Büyük şirketler çalışanların motivasyonunu artırmak için yapılması gerekli toplantılarını kendi işyeriler inde düzenliyor. Fakat toplantılar için bir mekan tutulduğunda bunu giriş kısmında yada toplantı aralarında ikramlar yaparak herkesin yiyecek ve içecek hizmetini karşılıyor. Çoğu zaman kolay kurulum açısından ayaklı masalardan yardım alınıyor ve toplantı yapılan yerlerde masa ikramları da hazırla biliyor.

Toplantı Catering Kokteyl yada coffee break ikramları olarak bilinen bu hizmet için ortalama 100 kişilik bir organizasyon için bir düzenleme yapılmalı onun üzerinden çalışma yapalım. İlk olarak ortalama 100 kişi için 10 masa yeterli olacaktır sonrasında garson olarak iyi bir servis için 3 yada 4 garson yada servis elemanı yeterli olacaktır. Anlaşacağınız toplantı organizasyon firmaları ile daha önceden ikramlar için görüşürken kurabiye, ekler, kanepe tarzı yiyecekler olması talep etmeniz gerekir. Bu tarz organizasyonlar fuar, belediye, konferans, seminer, sempozyum olması hiç fark etmez coffee break yada kokteyl organizasyonu olarak talep edebilirsiniz. Son olarak kahve molası verilen toplantılar için anlaşmayı düşündüğünüz organizasyon firmaları ile paylaşmayı unutmayın. Bunu yaparsanız kendileri molaların zamanını bilir ve ikram, içecek servisini ona göre hazırlıklarını sağlarlar. Bizde toplantılarınız için catering hizmetleri ile sizlere çözümler sağlayabiliriz. Sadece catering organizasyonu değil tüm eksik ekipmanlar için bizi arayabilir satış temsilcimizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.